zpět na seznam

KAMPAŇ

Představujeme novou verzi klientské zóny Finio NET.

FINIO umožňuje svým klientů nahlížet do interního inkasního systému, tedy do aktuálního stavu vymáhacího procesu, kdykoliv po přihlášení do zabezpečeného webového rozhraní. Přístup je poskytnut pouze kompetentní osobě pověřené ze strany klienta. Všechny potřebné informace jsou klientovi on-line k nahlednutí a to přehledným, praktickým a uživatelsky vstřícným způsobem.

Klient může kontrolovat aktuální stav pohledávek, proces vymáhání má tedy vždy plně pod kontrolou. Klientská zóna nabízí například přehled a rozsah služeb využívaných klientem, fakturační údaje ke kontrole a spojení na kontaktní osobu na straně klienta, kontakty na kompetentní zaměstnance FINIO zainteresované do vymáhacího procesu a to nejdůležitější - reporting pohledávek, tj. úspěšnost vymáhání pohledávek a přehled předaných pohledávek za určité období.

Reporting pohledávek nabízí přehledy všech historicky předaných portfolií pohledávek, jejich úspěšnosti vymáhání, přehledy uzavřených spisů včetně důvodu jejich uzavření a otevřených spisů včetně jejich aktuálního stavu. Rovněž je možné vyhledat každý námi spravovaný spis s podrobnostmi o dlužníkovi a stavu vymáhání.


Pro více informací neváhejte kontaktovat Obchodní oddělení.

2. ledna 2014

WebDesign by: ALLDOG Studio